Villa in CENTRO, met 162 m² gebouwd, 500 m² perceel opp.:, 4 slaapkamers, 2 badkamers, half nieuw, keuken gemeubeld, meer dan 30 jaar, verwarming individueel, brandstof gasolie, airconditioning warm en koud, vloer keramiek
UITSTEKEND HUIS MET KANSEN IN SANT FELIU DE GUIXOLS
Exclusief semi-nieuw vrijstaand huis op één verdieping in een fantastische en rustige omgeving op een paar minuten van het centrum van Sant Feliu de Guixols en ook van de beroemde stranden van Sa Conca en San Pol, bars en restaurants en supermarkt, openbaar vervoer. Chalet op slechts één verdieping met 4 slaapkamers en 2 badkamers, groot terras, grote woonkamer met open haard en toegang tot de tuin, veranda, garage, geweldige mogelijkheid om een zwembad en een grote tuin aan te leggen.
Stiltezone.
Ideale woning om te investeren of om het hele jaar door te wonen.
In overeenstemming met wet 3/2017 van 15 februari 2017, van het zesde boek van het Burgerlijk Wetboek van Catalonië, met betrekking tot verplichtingen en contracten, wordt de klant geïnformeerd dat de notariële, registratie- en belastingkosten die van toepassing zijn en andere kosten die inherent zijn aan de verkoop zijn niet bij de prijs inbegrepen.